РОЛЕРИ RAPID - КУПИ НА РАТИ
, , ,

РОЛЕРИ RAPID

RAPID

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,099ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Ролери со кацига и штитници
Број на тркала на ролери: 4
Гумени тркала со светла
Систем на сопирачки за потпетици
Дурометар на тркалата: 88А
Боја на тркала: црна
Дијаметар на тркала: 70 mm
Величина L: 39 – 42
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница