Roomba Combo 1138 - КУПИ НА РАТИ
,

Roomba Combo 1138

Romba
Нема инфо.

Обезбедете ефикасно чистење со правосмукалка и миење на подот со едно движење, така што вашата куќа може да биде чиста и свежа секој ден

Моќен вшмукување Собира прашина, нечистотија и талог од тврди подови и теписи со вшмукувачка четка во форма на V и моќно вшмукување

Чисто, свежо под секој ден Системот за перење и бришење користи крпа од микрофибер со специјална ребреста структура

Насочена и логичка навигација Интелигентната праволиниска навигација користи сензори за следење на подот за наменско и логично чистење на подот во уредни линии

Гаранција 2 години

Бесплатна испорака

29,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.