Роботска правосмукалка Roomba e5 (5158) - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Роботска правосмукалка Roomba e5 (5158)

Romba

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Roomba® e5 со литиум-јонска батерија
Станица за полнење Home Base® со електричен водич
3-фазен систем за чистење
Автоматска прилагодлива глава за чистење
Две нови, подобрени четки AeroForce за различни површини
Dirt Detect сензор за уште потемелно чистење на повеќе валкани области
2 генерација на мотор за собирање
Четка за чистење на агли и други тешко достапни места
iAdapt 1.0 навигација со комплетен пакет на паметни сензори
Автоматско полнење
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница