Roomba i3+ (i3552) - КУПИ НА РАТИ
,

Roomba i3+ (i3552)

Romba
Нема инфо.

Паметната навигација ја прави својата работа Интелигентната праволиниска навигација користи сензори монтирани на подот за посветено и логично чистење во уредни линии.

Исчистете се и испразнете го сопствениот сад во вреќа AllergenLock што може да го испразни ѓубрето до 60 дена, што значи дека не треба да размислувате за правосмукалка два месеци.

Технологијата на реактивен сензор спречува заглавување на роботот, додека сензорите за детекција на нечистотија помагаат да се исчисти каде што е потребно.

Гаранција 2 години

Бесплатна испорака

58,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.