Samsung Galaxy S22 5G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung Galaxy S22 5G

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 50,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1300 nits
Големина 6.1 inches, 90.1 cm2
OS Android 12, One UI 4.1
Меморија 8/128GB
Задна камера 50 MP, 10MP. 12 MP
Предна камера 10 MP
Батерија Li-Ion 3700 mAh
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница