Samsung Galaxy Watch 4 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Samsung Galaxy Watch 4


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

 • Димензии (ВxШxД)45.5 x 45.5 x 11.0 mm
 • Резолуција (Главен дисплеј)450 x 450
 • Процесор: Dual-Core 1.18GHz
 • Големина на RAM (GB)1.
 • Големина на ROM (GB)16
 • Достапна меморија (GB)*7.6
 • BT v5.0, Wi-Fi
 • Батерија: 361 mAh
 • Бесплатна достава

SPIN TO WIN!

 • Try your lucky to get discount coupon
 • 1 spin per email
 • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks