Samsung Galaxy Z Flip 5 - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , ,

Samsung Galaxy Z Flip 5

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 75,600ден 84,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мрежа: GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM: Dual Nano SIM & eSIM
Екран: Dynamic AMOLED 2X (2640×1080)
Големина на екранот: 6.7″ (OPEN) / 3.4″ (CLOSE)
Камера: 12+12MP
Оперативен систем Android: CPU Octa-core
Вградена меморија: 512 GB
RAM меморија: 8 GB Батерија 3700 mAh Македонско мени Yes Телефонот работи само со А1 SIM картичка No Предна камера 10MP Димензии 71.9 x 165.1 x 6.9mm (open)
Тежина: 187g
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница