Телевизор LED Samsung UE55″ AU7172 4K Ultra HD Smart - КУПИ НА РАТИ
-8%
, , , , ,

Телевизор LED Samsung UE55″ AU7172 4K Ultra HD Smart

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 35,210ден 38,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+, HLG
Dolby Digital Plus, Q-Symphony
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка, Filmmaker режим
Приклучоци: HDMIx3, USBx1, LAN, дигитален аудио излез, RF влез, CI, Anynet+ (HDMI-CEC)
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница