SENCOR Апарат за правење леб SBR 1040WH - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , , ,

SENCOR Апарат за правење леб SBR 1040WH

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,318ден 6,650ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 550W
Макс. капацитет: 900g
Одложен старт
Одржување на температура
Зачувување на податоци во случај на снемување на ел. енергија
Звучен сигнал
Нелеплива површина во садот
Прозорче за гледање во садот
10 програми
Специјални програми: додаток за печење на кората, безглутенски леб, џем, ѓевречиња
Сад за мерење
Кука
Модла и лажичца
Бела боја
Пече и тесто за торти
Функција Keep Warm за одржување на топлината до 60 минути по завршеток на печењето
Избор од 3 нивоа на печење на кората и 2 големини на лебот
LCD дисплеј
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница