SENCOR Автоматско фигаро за коса SHS 0900GD - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

SENCOR Автоматско фигаро за коса SHS 0900GD

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Перфектни локни секој пат кога го употребувате
Титаниумско тело за брзи резултати
11 температури во опсег (120-220 °C)
Дигитален дисплеј
Брзо загревање за 45 секунди
5 брзини на ротирање, 10 сетинзи за времето (3-12 s)
Вртење во две насоки (лево и десно) за перфектна симетрија и изглед
Должина на кабел од 2 m
Паметен дизајн за заштита на прстите
Патна торба
Моќност: 45 W
Димензии (length × depth × height): 375 × 65 × 65 mm
Тежина: 460 g
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница