SENCOR Правосмукалка робот SRV 6250BK-EUE3 - КУПИ НА РАТИ
, , , , , , ,

SENCOR Правосмукалка робот SRV 6250BK-EUE3

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,650ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Контрола преку мобилна апликација и даљинско
GYRO MAPPING функција за мапирање на просторот
6 начини на чистење
Преоѓа преку пречки високи до 2 см
Усисува и џогира со влажна крпа
Четката е пригодна за сите видови на подови и теписи
Интегриран HEPA филтер кој ќе ги фати сите алергени и прашина и лесно се чисти и повторно го ставате во употреба
Инфраред сензори кој нема да дозволат правосмукалката некаде да падне
Сама се враќа до адаптерот за полнење
Батерија со голем капацитет од 2600 mAh
Чисти до 120 m2 или релативно долго време, до 120 min
Тивка работа
Ротирачки четки во средината и краевите идеални за собирање нечистотии среде соба или по ќошевите
Сад за вода и крпа за џогирање вклучени
Опција за избирање помеѓу 3 интензитета на џогирање
Тајмер
Автоматски праќа предупредувачки пораки до апликацијата или даљинското
2 сада за нечистотии:
само за суво чистење – 475 ml нечистотии
за комбинирано чистење – 240 ml нечистотии и 230 ml сад со вода
Wifi 2,4 GHz / 5 GHz
Бучност: <60 dB
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница