SENCOR Соковник SJE 1055 SS - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

SENCOR Соковник SJE 1055 SS

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Соковник со квалитетно куќиште од inox
Од нерѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување
Моќност на моторот (max): 800 W
Автоматско оделување на каша
2 брзини (10.600 вртежи во минута / 12.600 вртежи во минута)
Голем отвор за ставање на овошје (75 mm)
Должина на кабелот за напојување: 1.2 m
Димензии (д × ш × в): 280 × 170 × 390 mm
Тежина: 3,6 кг
Волумен на садот за сок: 1,6 l
Троен систем за заштита за подобрена безбедност:
– Моторот започнува само кога апаратот е правилно составен
– Автоматско исклучување кога ќе се отстрани капакот
– Автоматско исклучување кога моторот ќе прегрее
Висока стабилност заради гумените нозе
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница