SENCOR Рачен пасатор SHB 4378WH - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

SENCOR Рачен пасатор SHB 4378WH

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,250ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

2 брзини – Стандард и TURBO
4 челични сечила со можност за дробење и мраз
Екстра тивок DC мотор
Моќност 800 W
700 ml сад со капак за смути
500 ml сад за сецкање и матење
Челичен приклучок соодветен за работа со жешка храна
Ергономска рачка
Должина на кабел: 1.2 m
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница