Часовник Smart Amazfit GTS 2 - КУПИ НА РАТИ
-11%
, , ,

Часовник Smart Amazfit GTS 2

Amazfit GTS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,990ден 8,991ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дизајн  3D заоблен дизајн без граници

Големина   42,8 x 35,6 x 9,7 mm

Тежина 24,7 g (без каиш)

Тело Легура на алуминиум

Водоотпорен  5ATM  (50 метри)

Големина 1,65 инчи

Резолуција 348х442

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks