СОКОВНИК ADLER AD 4124 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

СОКОВНИК ADLER AD 4124

ADLER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност:2000w
Брзини:5
Вртежи:5000-10000r/min.
Kапацитет на сад за сок:1l
Дијаметар на инка:80mm
Голем LCD дисплеј
Копче за вклучување со безбедносна контрола
Гумени ногарки
Лесен за оддржување
Вклучена четка за чистење
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница