СОКОВНИК SEVERIN ES - КУПИ НА РАТИ
-14%
, , , ,

СОКОВНИК SEVERIN ES

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,000ден 3,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет: 0.5 L
Моќност: ‎400W
Напон: 230V
Нивоа на брзина: 2
овозможуваат обработка на меки и тврди состојки
Вртежи во минута: 19.000 rpm
Сад за пулпа дијаметар 6 cm
Ниво на бучава: ‎67 dB
Тежина на ставката ‎2.5 kg
Димензии на производот: ‎21x30x31 cm
Сад за сок изработен од пластика без BPA со капацитет
Капак за одвојување на пена
Отстранлив голем сад за пулпа 1.500 ml
Излив за сок од не’рѓосувачки челик
Процес: капка по капка
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница