Шпорет на дрва Alfa Plam Regular 46 Elegant - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Шпорет на дрва Alfa Plam Regular 46 Elegant

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 31,270ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска Класа: A
Димензии: 915 x 565 x 850mm
Димензии На Рерна: 460 x 485 x 185mm
Капацитет За Греење: 83 m3 / 32 m2
Капацитет 5 kw
Тежина На Производот: 103 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница