Шпорет на дрва Alfa Plam 90H Favorit - КУПИ НА РАТИ
-4%
, , , , , ,

Шпорет на дрва Alfa Plam 90H Favorit

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 49,300ден 51,510ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска Класа: A
Димензии: 900 x 600 x 850 mm
Димензии На Рерна: 460 x 440 x 260 mm
Тежина На Производот: 146 kg
Капацитет За Греење: 133 m3 / 51 m2
Капацитет: 8 kW
ГАРАНЦИИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница