TCL C835 Mini LED GTV - КУПИ НА РАТИ
-18%
, , , , ,

TCL C835 Mini LED GTV

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 59,990ден 73,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Mini LED
55‘‘
144Hz VRR
Quantum Dot
HDR10+
Dolby Vision IQ
Dolby Atmos
ONKYO
IMAX Enhanced
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница