Телевизор P615 50 ” Slim 4K TV with HDR and Android TV - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор P615 50 ” Slim 4K TV with HDR and Android TV

TCL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 30,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на екранот (инчи/см): 50 / 127.7
Видлива големина на екранот: дијагонала (инчи/cm) 50 / 127
Резолуција на панелот: UHD Технологија со широка боја
Динамична боја HDR (висок динамички опсег): Да
HDR формати: HDR10, PQ10, HLG
HDR осветленост – Индекс на изведба на слика* 1500
Резолуција: 3840×2160
Заобленост – 10 битен панел: Да
Динамичен контраст: Мега Обработка на слики IPQ 2.0 Engine Затемнување Про Ултра AR облога – UHD зголемување на резолуцијата –  UHD супер резолуција
Управување со бои 3D LUT, 10P и 2P калибрација
Дигитално намалување на шумот: Да
Филмски режим: Да
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница