Tesla TV 32E635BHS 32" Android - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Tesla TV 32E635BHS 32″ Android

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала 32″ (81см)
Тенок D-LED екран
Резолуција од: 1366 x 768 SMART_OS_TIP Android
ПАМЕТЕН: Да
WiFi: Да
Тип на приемник: DVB-T/T2/C/S/S2
VGA: Не
HDMI 3 USB 2.0:  2
Скарт: Не
Дигитален аудио излез (оптички): Да
LAN: Да
Излез за слушалки: Не
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА