Tesla TV 40E635BFS Android 11 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Tesla TV 40E635BFS Android 11

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Diagonal: 40″
Brand: Tesla
Part Number: 40E635BFS
Smart: Yes
WiFi: Да
Image Quality: HD Ready
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА