TESLA TV 50E635 SUS, UHD ANDROID - КУПИ НА РАТИ
-19%
, , , , ,

TESLA TV 50E635 SUS, UHD ANDROID

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 21,100ден 26,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала: 50″ (127cm)
Екран:  D-LED
Резолуција: 3840 x 2160
SMART_OS_TIP Android
SMART: ДА
WiFi: ДА
Tip Tunera DVB-T/T2/C/S/S2
MCI фреквенција 60
VGA: не
Процесор: Quad Core
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА