Трамполина FI 305 CM - КУПИ НА РАТИ
, ,

Трамполина FI 305 CM

FI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,410ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Трамполина со заштитна мрежа, дијаметар 305 см, (4 ногарки со 8 шипки)
Висина 260 cm
Капацитет 150 kg
Препорачано за 3 + возраст
Пакување (157 x 55 x 17 cm) 29 kg
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница