Печка Trgoprodukt Thalia Eko - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Печка Trgoprodukt Thalia Eko

TRGOPRODUKT

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,560ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 5.5 kW
Погоден за простории до 30 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 74,5 x 40 x 39 /cm
Тежина : 45 кг
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Преграда за чување  суви и влажни дрва
Горна плоча од леано железо
Опремен со два рачни амортизери:
Преден амортизер за контрола на довод на воздухот
Aмортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница