Машки велосипед Trinx 116 Pro 19" - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx 116 Pro 19″

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,260ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Алуминиумска рамка
Големина на тркало 29″
Големина на рам  L- 19″
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница