Машки велосипед Trinx M-100 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx M-100

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам М-17“
Големина на тркало 26“
Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks