Машки велосипед Trinx M-1000 Pro - КУПИ НА РАТИ
-7%
, , , , ,

Машки велосипед Trinx M-1000 Pro

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,290ден 28,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам L-18“
Големина на тркало 29“
Алуминиумска рамка
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница