Машки велосипед Trinx N600 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx N600

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,050ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Рамка: 26″  15,5″
Вилушка: Механичко заклучување од легура на суспензија, патување: 100 мм
Менувач: SHIMANO SL-EF505
FD:  SHIMANO FD-TY500
РД: SHIMANO RD-TY300
Ланец KMC 8S
Сопирачка: SHIMANO EF505 Хидрауличен диск
Рамна TRINX Двоен ѕид од легура
Касета:CS-M3008 8S, 11-32T
Гума: CST 26″*1,95″ 27TPI
Тркала со синџир: PROWHEEL 22/34/42T*170L
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница