Машки велосипед Trinx X1 Elite - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машки велосипед Trinx X1 Elite

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на рам XL-21 “
Големина на тркало 27.5 “
Алуминиумска рамка
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница