Телевизор Favorit Android 55DK5JM2T2S2A - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Favorit Android 55DK5JM2T2S2A

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала 55″ (139 сm)
Екран LED резолуција 1920 × 1080 (Full HD)
HDMIx3, VGA, USB x2, CI+
Wi-Fi
Оперативен систем андроид Андроид 9.0
Меморија 8 GB, RAM 1 GB
Димензии со држач (ШxВxД): 110 х 67 х 29 сm
Димензии без држач (ШxВxД): 110 х 63 х 8 сm
Нето маса 8,70 kg
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница