Телевизор Fuego 43EL610 ANDT - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Fuego 43EL610 ANDT

Fuego

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина 43″ (109 cm)

Резолуција:1920 x 1080

60 Hz CMP

Android TV

3xHDMI,2xUSB

DVB-T/C/T2

Вграден Wi-Fi

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks