Велосипед TRINX JUNIOR 1.0 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Велосипед TRINX JUNIOR 1.0

TRINX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: TRINX Junior 1.0
Рамка: TRINX Hi-Ten Steel 20″*11″
Вилушка: TRINX суспензија, патување: 30 мм
Менувач: SHIMANO TZ20-6
Преден менувач: –
Заден менувач: TRINX RD-HG-18A
Касета: TRINX 6S, 14-28T
Ланец: KMC 6S
Кочница: Механичка диск сопирачка од TRINX легура
Комплет тркала: Двоен ѕид од легура TRINX
Гума: 20″*2,125″
Тркало со синџир: TRINX 40T*152L HUB: Диск Hub
Седло: TRINX Детско седиште
Стебло: TRINX легура
Рачка: Trinx Small Rise
Седиште: TRINX Steel
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница