Машки велосипед Venssini modena MOD262 26"/14'' - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , ,

Машки велосипед Venssini modena MOD262 26″/14”

VENSSINI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,000ден 11,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Седиште за MOD262
Рачки за волан MEGA црно виолетови краци
Криви на волан 620MM 22.2 X 25.4 MM црн
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK со лагер
Среден погон MTB црн 22/32/42 Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач  V1 26″ сив 36 дупки V1.26SV
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T
Заден менувач кинески на кука
Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница