Вграден камин Prity CW 18 y парно - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Вграден камин Prity CW 18 y парно

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 90,150ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 22 kW
Погоден за простории до 122 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 65 x 65 x 65 /cm
Тежина : 135 кг
Гориво : дрво, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Врата  од леано железо
Опремен со два рачни амортизери:
преден амортизер за контрола на довод на воздухот
амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница