Вградна плоча Gorenje ECT641BCSC - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Вградна плоча Gorenje ECT641BCSC

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А+
Моќност: 6.500W
Брусен раб на плочата
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Stopamp,Go (Пауза)-За максимално сигурно готвење
Одржување на топлина
4 Hi-light грејни места
лево напред: Круг (hi-light) 21cm
2.3 kW,
десно напред: Круг (hi-light) 14.5cm
1.2 kW,
лево назад: Круг (hi-light) 14.5cm
1.2 kW,
десно назад: Круг (hi-light) 18cm
1.8 kW
Сигнализација на преостаната топлина
Заштита од деца
Димензии (ШxВxД): 59,5×5,4x52cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 68x14x60cm
Мерки за вградување: 56x7x49cm
Нето тежина на апаратот: 7,7kg
Бруто тежина на апаратот: 8,2kg
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница