BOSCH Вградна рерна HBA 533BW1 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

BOSCH Вградна рерна HBA 533BW1

Bosch

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 32,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А
Волумен 71 l
Опсег: 50 °C – 275 °C
Димензии (ШxВxД) 59,4 x 59,5 x 54,8 cm
Вградни димензии (ШxВxД) 56 – 56,8 x 58,5 – 59,5 x 55 cm
Ротационен регулатор на вовлекување и округли копчиња
Контрола преку ЛЕД дисплеј
Самочистечка облога: задна плоча
Сигурносна брава за деца
XXL рерна со GranitEmail внатрешни ѕидови
Халогенско осветлување
Потрошувачка по конвенционален режим: 0.97 kWh
Електронски програмски часовник
Брзо загревање
Разладен вентилатор
Хоризонтална рачка
Должина на кабел: 120 cm
Приклучна моќност: 3.4 kW
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница