VIVAX Инвертер клима уред ACP 18CH50AERI+ - КУПИ НА РАТИ
-17%
, , , , , ,

VIVAX Инвертер клима уред ACP 18CH50AERI+

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 52,900ден 63,950ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Препорачана површина: 40 – 50 m²
Енергетска класа на греење: А+
Енергетска класа на ладење: А++
Капацитет на ладење: 5,28 kW
Капацитет на греење: 5,57 kW
Фреон: R32
Ионизатор,Turbo mode,sleep mode, soft start, auto restart, auto mode, timer, самодијагностика
Dust филтер
Bio филтер
Wi-Fi ready
Сушач на преостаната влага, греачи на компресорот и кондензаторот, функција за штедење на енергија, работа при низок напон, заштита за вентил на надворешна единица
Греење и ладење при температура -25°C ~+50°C
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница