VIVAX Инвертер клима уред ACP 18CH50AERI - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

VIVAX Инвертер клима уред ACP 18CH50AERI

Vivax
18 Продажби

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.4/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:6210.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:6980.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:5280/5570 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1538 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1461 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:750.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.80 l/h НИВО НА БУЧАВА:42.00 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -20 ℃ ДО 50 ℃ МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:10.80 kg МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:37.00 kg ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:55 м2 ФРЕОН:R32 ФИЛТРИ:Јонизатор, Bio-филтер ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:800 X 554 X 333 mm ГАРАНЦИЈА:3 години БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

52,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница