Клима Vivax ACP18CH50AEMI/R32 Inverter - КУПИ НА РАТИ
, , , , , , ,

Клима Vivax ACP18CH50AEMI/R32 Inverter

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 51,750ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет на ладење: 5,28 kW
Капацитет на греење: 5,57 kW
Фреон: R32
Циркулација на воздухот: 610 m3/h
Енергетска класа на греење: А
Енергетска класа на ладење: А
Wi-Fi ready
Опсег на работа: -15°C≤T≤50°C
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница