Телевизор Vivax Led 40 "LE113T2S2SM - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Vivax Led 40 “LE113T2S2SM

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала: 40 ” / 100 cm
Максимална резолуција: 1920 X 1080 (FULL HD) CI+
Оперативен систем: Андроид 9.0 DVB-T2/C/S2
Енергетска класа: А
Screen Mirroring Дигитален аудио излез (оптички): 40″ / 100 цм 2 x HDMI, 1 влез за слушалки, 2 x USB Д
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА