VIVAX LED TV-55" UHD123T2S2SM - КУПИ НА РАТИ
, , ,

VIVAX LED TV-55″ UHD123T2S2SM

Vivax
Нема инфо.

Дијагонала: 55″ / 140 цм

Оперативен систем: Андроид 9.0

RAM : 1.5 GB

Меморија: 8 GB

DVB-T2 H.265/264 / DVB-S2 / DVB-T MPEG4 CI+ Дигитален аудио излез (оптички)

Енергетска ефикасност: А

3 x HDMI, влез за слушалки, 2 x USB Максимална резолуција: 3840 X 2160 (UHD 4K)

Дополнителни функции: DR10, Wi-Fi, Smart TV Store, PlayStore, YouTube, Web browser, Screen Mirroring/Imirror & Eshare Display, Media Player, PVR, TimeShift, Timer

Гаранција: 24 месеци

Бесплатна испорака

28,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.