Телевизор LED VOX 32″ADWD1B Smart - КУПИ НА РАТИ
-8%
, , , ,

Телевизор LED VOX 32″ADWD1B Smart

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 9,999ден 10,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Рeзолуција: HD Ready (1366×768)
Smart Tелевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2,
AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN
Технологии кои ги користи: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR
Друго: Hotel Mode, Sleep timer, повеќејазичен OSD
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА  ДОСТАВА

Бренд

Продавница