Xiaomi 13 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Xiaomi 13

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 54,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 152,8 мм
Ширина: 71,5 мм
Дебелина: 7,98 мм
Тежина: 189 g
Touch Стапка на семплирање: до 240Hz
Осветленост: HBM 1200 nits (тип), 1900 nits врвна осветленост
Професионален HDR дисплеј
Големина на сензор од 1/3,75
1,0 µm големина на пиксел
75 mm еквивалентна фокусна должина
Режим на молњи,
ноќен режим (широк/ултра широк/телефото)
HDRD
дигитален зум до 30X
Supermoon
Documents
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница