Xiaomi Electric Scooter 4 EU - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , ,

Xiaomi Electric Scooter 4 EU

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,490ден 30,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Номинална моќност: 300 W
Максимална брзина: 25 км/ч
Растојание на возење: 35 км
Агол на искачување: 16%
Гуми: 10 инчи кои амортизираат го спречуваат лизгањето
Максимално оптоварување: 110 кг
Маса: 17,2 кг
Димензии: 1143 x 430 x 1170 mm
Капацитет на батеријата: 7650 mAh, 275,4 Wh
Компатибилност: Android 4.3 или iOS 9.0 и понова верзија Безжична врска Bluetooth 4.1 BLE и понова верзија
Отпорност на вода: IP54
Приказ: LED дисплеј со брзина/батерија/статус/режим
Содржина на пакетот: Електричен скутер, полнач за батерии, Ален клуч во форма на Т, продолжена млазница, завртка x 5, упатство за употреба
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница