Xiaomi паметна хранилка за домашни миленичиња - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Xiaomi паметна хранилка за домашни миленичиња

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,090ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Име на производ:  Xiaomi паметна хранилка  за домашни миленици
Боја: Бела
Влез: 5,9V⎓1,0A
Номинална моќност:  5,9 W
Димензии на производот: 311×180×387mm
Капацитет: 3,6 л
Нето маса: 3 кг
Должина на кабелот за напојување: 1,5 м
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Бренд

Продавница