Xiaomi TV Stick 4K - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Xiaomi TV Stick 4K

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Должина: 106,8 мм
Ширина: 29,4 мм
Дебелина: 15,4 мм
Тежина: 42,8 g
Боја: Црнa
Излезна резолуција: 4к
Процесорот: Quad-core Cortex-A35
RAM меморија: 2 GB
Складирање: 8 GB
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница