Замрзнувач Tesla RH2000M1 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Замрзнувач Tesla RH2000M1

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа A+
Димензии (mm)  816 x 850 x 550
Нето запремнина (l)  198
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 9
Запремнина на замрзнувачот 198
Ниво на бучава  42
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница