Замрзнувач Vivax 297L CFR-297H - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Замрзнувач Vivax 297L CFR-297H

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Нето волумен на замрзнувачот [l]: 297
Енергетска класа (for NON EU): A+
Вид: Хоризонтален
Климатска класа: N, SN, ST, T
Енергетско ниво (ново): F
Димензии Ш х В х Д: 112 х 82 х 67
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА