Откриј ги новите хоризонти со Samsung Galaxy Z Flip4 - КУПИ НА РАТИ

Откриј ги новите хоризонти со Samsung Galaxy Z Flip4 1

Запознај го неверојатниот Samsung Galaxy Z Flip4 кој со преклопување отвора нова животна перспектива.

Паметен телефон со врвни перформанси кој може да издржи потопен во вода длабока 1,5 метар, во временски период до 30 минути без проблем.

Со иста моќ и кога е преклопен, овој смартфон е компактен и го собира во секој џеб во оние моменти кога тоа ви е најпотребно. А кога се зборува за издржливост, Samsung Galaxy Z Flip4 е најцврстиот телефон на преклоп досега со ексклузивно стакло Corning® Gorilla® Glass Victus®+ и рамка која е заштитена со Armor алуминиум.

Двојната батерија од 3300 mAh има повеќе енергија и покрај нејзините помали димензии.

Благодарение на ултратенкото стакло, екранот од 6,7 инчи открива нов свет на можност и е подложен на повеќе од 200.000 преклопувања.

Новата FlexCam овозможува зачувување на сите твои авантури со селфи фотографии, групни слики и видеа од неверојатни перспективи.

Samsung Galaxy Z Flip4 ја носи новата ера на смартфони овозможувајќи едно уникатно искуство. 

Понудата за Samsung Galaxy Z Flip4 може да ја погледнеш на овој линк.

Нарачај го веднаш овој смартфон НА РАТИ и почни да ја создаваш твојата сопствена приказна.

One Comment

  1. Wonderful web site Lots of useful info here Im sending it to a few friends ans additionally sharing in delicious And obviously thanks to your effort

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *